Soru & Cevap >   Detay
 
  29.10.2009
Belirsiz süreli iş sözleşmesinde bulunan 14. maddede bahsedilen 4857 sayılı iş kanunu 17. madde de ne demek isteniyor ? www.SGK.com.tr
Sayın Zehra Şahin,  Belirsiz süreli iş sözleşmelerinde 17. maddedeki ihbar önellerine uyulmak zurunluluğu vardır.Fesihler maddedeki kurallara göre yapılır.İşçinin çalışmasına göre Kanun maddesinde işç
Üye olmayanlar makalelerin devamını okuyamazlar.


banner
KIDEM TAZMİNATI FONA DEVREDİLMELİ Mİ?


 

Copyright © 2012 Sgk.com.tr. All Rights Reserved. ed.

raynointeractive