Bireysel Kullanıcı Paneli
> Yeni üye ol!
> Şifremi unuttum
> Detaylı Arama
 
 
Haberler >   Haber Detay
 
ERKEN EMEKLILIK 2014 SON DURUM
fiogf49gjkf0d
Celik’ten kidem tazminati ve erken emeklilik aciklamasi.
Prim günü ve yıl şartlarını tamamlamış ancak yaşı bekleyen emekli adaylarına yönelik de çalışma yürütülüyor. Çalışma Bakanlığı bürokratlarının hazırladığı çalışmaya göre; yaşının dolup emekli olmasına 2 yıl kalanlar üzerinde ağırlıkla duruluyor. Bu kişilere, alacakları maaşlardan belirlenecek bir yüzdede kesinti yapılarak, emeklilik hakkı verilecek. Yapılan çalışmalarla ilgili ayrıca Maliye Bakanlığı’nın da görüşleri alınacak.
Erken emeklilikte son durum ne? Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, yaptığı açıklamada, erken emekliliğin, hükümet ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gündemlerinde bulunmadığını söyledi.
Türkiye’de bununla ilgili yapılan düzenlemeler nedeniyle çok acılar çekildiğini belirten Çelik, iktidar ile muhalefetin böyle bir düşünceyi projelerine koyarak ülkeyi yeniden o günlere döndürme hevesinde olmayacağına inandığını anlattı.
Ülkede zaten genç emeklilik olduğunu belirten Çelik, “Şu an 50 yaşında emeklilik var. Bunun daha ne gencini emekli edeceksiniz? Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şey var mı? Konuştuğumuz konu bu değil, karıştırılıyor. Art niyetli bazı kesimler ‘erken emeklilik’ deyip insanlara gereksiz yere ümit veriyor. Böyle bir şey söz konusu değil. Bunu bütün vatandaşlarımızın bilmesinde yarar var” ifadesini kullandı.
Erken emeklilik konusundaki yanlışın daha önce bir kez yapıldığını vurgulayan Çelik, bununla ortaya çıkan olumsuzlukları gidermeye çalıştıklarını bildirdi.
“38-40 yaş emekliliğinin ne anlama geldiğini, bunun acılarını, sıkıntılarını, Mali yükünü anlatacak olan tek ve en deneyimli ülke Türkiye’dir” diyen Çelik, 50 yaşında emeklilik varken erken emeklilik gibi bir şeyin gündeme getirilmesinin söz konusu olmadığını dile getirdi.
“2036'ya kadar 60 yaş emekliliğine ancak ulaşacağız”
Çelik, kadınlarla ilgili doğum borçlanması, erkeklerin askerlik borçlanması gibi yeni bazı haklar verildiğini hatırlatarak, bunların ayrı konular olduğunu belirtti.
Kademeli olarak emeklilik yaşının 60'a çıkarılmasıyla ilgili geçmiş dönemde yapılan düzenlemenin devam ettiği bilgisini veren Çelik, şöyle konuştu:
“Burada vatandaşın mağduriyeti esas değil. Tam tersine bunlar vatandaş merkezli düzenlemelerdir. Türkiye bir anda 60 yaş emekliliği getirmemiştir. 40 yaş emekliliğini kademeli olarak yaparak 2036'Lara kadar 60 yaş emekliliğine geçeceğiz. Şu anda gelişmiş ülkeler 67-70 yaş emekliliğini konuşuyor. 2036'ya kadar 60 yaş emekliliğine ancak ulaşacağız. Dolayısıyla ülke ve ülkenin geleceği önemli. Tabii birey olarak bizden talepler olabilir ama talepler kesinlikle ülkeyi karanlığa, sıkıntıya sokacak bir şekilde olmamalıdır.”
Faruk Çelik, 1999 yılında yapılan düzenlemede, emeklilik süresi 5-10 yıl uzayan çalışanların sorunlar yaşadığını vurguladı.
“Bu kişiler için dengelerimizi bozmayacak şekilde bir çalışma yapabilir miyiz?” diye görüşüldüğü sırada hiçbir ilgisi yokken birden erken emeklilik tartışmalarının ortaya atıldığına dikkati çeken Çelik, “Çok net söylüyorum; ‘erken emeklilik’ diye kim söylüyorsa en büyük yanlışı yapıyor. Görüşmemiz erken emeklilikle ilgili değildi. Vatandaşımızın sorununa çözüm bulma adına bir görüşmeydi. Asli görevimizi yaptık ama bu olayın bilen ve bilmeyenler tarafından hiç alakası olmayan bir tarafa çekilmesi bizi üzmüştür” değerlendirmesinde bulundu.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da Erken Emeklilik ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, önceki akşam bir televizyon kanalında yaptığı açıklamalar ile ‘erken emeklilik’ meselesine son noktayı koydu. “Gündemde erken emeklilik var mı” şeklindeki bir soruya Babacan, “Böyle bir şey gündemimizde yok. Bir dönem yapılan o erken emekliliğin biz halen bedelini ödüyoruz” cevabını verdi.
Bugün dünyada emeklilik yaşını düşüren ülke bulunmadığını belirten Babacan, sosyal güvenlik sistemini kurgularken, gelecek nesilleri de düşünmek zorunda olduklarını söyledi.
41 yaşında emekli
Ali Babacan’ın bu çıkışıyla ‘erken emeklilik’ bekleyenler hayal kırıklığına uğrasa da, aslında Türkiye’de erken emeklilik uygulaması devam ediyor. 2005 yılında gerçekleştirilen Sosyal Güvenlik Reformu’ndan önce sisteme girenler, kademeli şekilde erken emekli olmaya devam ediyor.
Hazine ve OECD verilerine göre Türkiye’de halen kadınlarda ortalama emeklilik yaşı 41, erkeklerde ise 44.9 seviyesinde bulunuyor. Bu yaş ortalamaları, milli geliri ve refah düzeyleri bizden çok daha yüksek bütün Avrupa ülkeleri ile OECD ülkelerinden çok daha düşük.
Mesela OECD ortalamasına bakıldığında kadınların ortalama emeklilik yaşı 62, erkeklerde ise 63. Daha ilginci, Avrupa’daki krizden etkilenmeyen ve kişi başı geliri 50 bin euroyu bulan (Türkiye’nin yaklaşık 5 katı) Norveç’te hem kadınların hem de erkeklerin emeklilik yaşı 65'in üzerinde.
Emeklilik sonrası 37 yıl
Türkiye’de emeklilik sonrası yaşam beklentisine bakıldığında, erkeklerde 30 yıl, kadınlarda ise 37.8 yıl gibi bir tablo görünüyor. Türkiye bu açıdan da gerek AB, gerekse OECD ortalamalarının çok üzerinde. Avrupa’da emeklilik sonrası yaşam beklentisi en yüksek iki ülke yaklaşık 20 yıl ile krizi en derinden yaşayan İtalya ve Yunanistan. İtalya ve Yunanistan’ın emeklilik yaşı halen 60'ın altında olan iki Avrupa ülkesi olması da dikkat çekici.
Sistemin üzerindeki yük
Emeklilik Gözetim Merkezi Başkanı ve Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Mehmet Bostan, 1950 yılından itibaren çoğu OECD’deki genel trendin tersine, Türkiye’de ortalama emeklilik yaşı, 1970 yılından itibaren ciddi oranda azalmış.
Türkiye’de emeklilik yaşı 60'lardayken, erkeklerde 45'e, kadınlarda ise 41'e gerilemiş. Bostan, Türkiye’de emeklilik sonrası ortalama yaşam beklentisinin, OECD ortalamasından hem kadın hem de erkeklerde yaklaşık 13-14 sene kadar daha fazla olduğunu da belirterek, “Tüm bu verilere bakılınca ülkemizin sosyal güvenlik sisteminde geçmiş dönemlerden kalan ciddi bir erken emekli yükü olduğu söylenebilir” dedi.
BES’E ilgi patlaması var
“Özellikle yüzde 25'lik devlet katkısının getirilmesiyle birlikte Bireysel Emeklilik Sistemi’ne adeta bir ilgi patlaması yaşandığını görüyoruz” diyen Bostan, geçen yılın aynı dönemine göre katılımcı sayısı üç katına, katkı payındaki artışın ise bir buçuk katına çıktığı bilgisini verdi.
Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in ‘erken emeklilik’ olmayacağı yönündeki açıklamalarının sisteme ilgiyi daha da artırdığını vurgulayan Bostan, şu bilgileri verdi: “Bu yılın ilk yedi ayı sonunda toplam fon büyüklüğü 23milyar TL’ye, katılımcı sayısı 3,74 milyon kişiye ulaştı. Yıl sonunda, toplam fon tutarının 27-28 milyar TL, katılımcı sayısının 4,2 milyon kişi olacağını düşünüyoruz.
Kaynak:   Haber Ahval
Yorumlar
mummer alcan
reasons people cheat go I cheated on my boyfriend
when women cheat married cheat
why wife cheated why women cheat on their husband why people cheat in relationships
my husband almost cheated on me women who cheat on their husband why do men cheat
1/9/2014 11:12:00 AM
tabi emeklilik yaşı 80 olsun meclisteki 550 millet vekiline bakalım onlar koltukta oturarak,yatarak,ve kendi menfaatlerine ters gelen laflara karşı kavka ederek çok iş yapıyorlar.bunlar bu şekildeki çalışmanın karşısında 5 yıl içinde emekli oluyorler.ve bir gecede kendileri için meclisten geçiyor.
how many men have affairs all women cheat women that cheat
how many men have affairs all women cheat women that cheat
cheaters caught how to catch a cheater married cheat
why wife cheated how to cheat wife why people cheat in relationships
click here signs of a cheater why do women cheat with married men
click here women love to cheat why do women cheat with married men
my husband almost cheated on me women will cheat why do men cheat
bystolic generic bystolic copay savings card

rüstem zeybek
online women looking to cheat my wife emotionally cheated on me
click here women love to cheat why do women cheat with married men
my husband almost cheated on me women who cheat on their husband why do men cheat
1/30/2014 7:59:00 PM
insanların emeklilik gün sayısını çıkarın ki emekli olamasınlar geride deyinki sizleri emekli edicez bankaya borçlandıracağız artık 10 yılmı 12 yılmı öde babam öde akp lanban sönecek millet düğmeyi çerirecek
how many men have affairs unfaithful wives women that cheat
cheaters caught online married cheat
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone

emekli olmak tek amaç
cheaters caught online married cheat
why wife cheated why women cheat on their husband why people cheat in relationships
women love to cheat why married men have affairs when your husband cheats
open women who cheat with married men men having affairs
abortion clinics in columbus ohio how late can you terminate a pregnancy in clinic abortion
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
2/7/2014 11:30:00 PM
29 martta görüşmek üzere
why wife cheated why husband cheat on their wife why people cheat in relationships
open women who cheat with married men men having affairs
open read men having affairs

nurşen vural.
how many men have affairs unfaithful wives women that cheat
why wife cheated why husband cheat on their wife why people cheat in relationships
women love to cheat why married men have affairs when your husband cheats
chlamydia symptoms in throat chlamydia mouth symptoms early symptoms of gonorrhea
chlamydia symptoms in throat list of std diseases early symptoms of gonorrhea
information about hiv definition of hiv and aids hiv facts and statistics
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
gabapentin for cough dosage gabapentin for cough dosage gabapentin for cough dosage
4/6/2014 3:10:00 PM
eşim yaş vurmasaydı geçen sene ağustosta emekli olaçaktı 6 senesi var ağır sanayide çalışıyor şimdiden boynunu zor oynatıyor 6 sene bitermi sandalye başında oturanlarla kıyaslanıyor yarın bir gün çalışamıyorsun diyerek iştende çıkarılabilir o zaman bizim halimiz neolur bilmem hakımı halal etmiyorum
how many men have affairs all women cheat women that cheat
cheaters caught online married cheat
wife cheat read
why wife cheated why husband cheat on their wife why people cheat in relationships
women love to cheat why married men have affairs when your husband cheats
open cheat on husband men having affairs
my husband almost cheated on me why most women cheat why do men cheat
information about hiv definition of hiv and aids hiv facts and statistics

mustafa çomak
reasons people cheat read I cheated on my boyfriend
women cheat on men website women who like to cheat
wife cheat read
why some women cheat why are women unfaithful reasons why husbands cheat
why some women cheat how to cheat on my husband reasons why husbands cheat
how to know if wife has cheated website go
can men get chlamydia symptoms of chlamydia in women home std testing
information about hiv what are hiv symptoms hiv facts and statistics
information about hiv definition of hiv and aids hiv facts and statistics
abortion clinics in columbus ohio prostudiousa.com in clinic abortion
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
6/4/2014 1:05:00 PM
Akaryakıt taşımaciligi yapıyorum. Erken emekli olabilir miyim?
how many men have affairs unfaithful wives women that cheat
read click open
when women cheat how many people cheat married cheat
women cheat on men why women cheat on their husband women who like to cheat
why some women cheat read here reasons why husbands cheat
my husband almost cheated on me women will cheat why do men cheat
can men get chlamydia chlamydia test home std testing
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
cialis prescription dosage signs of type 2 diabetes

Ahmet
when women cheat how many people cheat married cheat
when women cheat why husband cheat married cheat
women love to cheat why married men have affairs when your husband cheats
open women who cheat with married men men having affairs
how to know if wife has cheated percent of women that cheat go
my husband almost cheated on me women who cheat on their husband why do men cheat
9/4/2014 3:07:00 PM
Bizim vekiller kendilerine kıyak geçiyorlar gerek maaş gerek emeklilik garibanın sırtından geçiniyorlar bizler ancak yorum yaparız bu dünyanın öbür tarafıda var yiyin bakalım 550
how many men have affairs unfaithful wives women that cheat
online women looking to cheat my wife emotionally cheated on me
online go my wife emotionally cheated on me
how to know if wife has cheated website go

ersin
reasons people cheat go I cheated on my boyfriend
when women cheat married cheat
when women cheat why husband cheat married cheat
women cheat on men why women cheat on their husband women who like to cheat
click here wifes who cheat why do women cheat with married men
11/29/2014 4:26:00 AM
insaat iscisi insan degilya ona yok birsey
how many men have affairs letter to husband who cheated women that cheat
read click open
wife cheat husband cheated
why some women cheat how to cheat on my husband reasons why husbands cheat
women love to cheat why married men have affairs when your husband cheats
how to know if wife has cheated redirect go
can men get chlamydia symptoms of chlamydia in women home std testing
gabapentin for cough dosage gabapentin for cough dosage gabapentin for cough dosage

bekir ülgü
cheaters caught how to catch a cheater married cheat
read women cheat open
open read men having affairs
can i take colcrys alone daily canitake.net can i take colcrys alone daily
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
1/5/2015 7:05:00 PM
550 tane millet vekili yani bizlerin milletin vekilleri 2 yada 4 yıl mecliste uyuklayarak zaman geçirip süper emekli olurlar birgecede bin küsür lira kendilerine zam yaparlar işçiye geldimi verilecek zama bir ay düşünürler siz millet vekillerine hakkımızı helal etmiyoruz.
read women cheat open
read women cheat open
when women cheat married cheat
online women looking to cheat my wife emotionally cheated on me
women cheat on men why women cheat on their husband women who like to cheat
my husband almost cheated on me women will cheat why do men cheat
chlamydia symptoms in throat list of std diseases early symptoms of gonorrhea

Mustafa Çamoğlu
reasons people cheat go I cheated on my boyfriend
women cheat on men read here women who like to cheat
wife cheat read
women love to cheat why married men have affairs when your husband cheats
how to know if wife has cheated percent of women that cheat go
can men get chlamydia infectious diseases home std testing
1/23/2015 6:01:00 PM
Madende çalışanlar gibi inşaatta çalışanlarında ağır sanayi emekliliginden faydalanmasını gerektiğini düşünüyorum. Çünkü inşaat zor meslek,masa başında oturanlarla inşaat işçisini aynı şartlarda emekli etmek haksızlık
when women cheat how many people cheat married cheat
women cheat on men website women who like to cheat
wife cheat read
my husband almost cheated on me women will cheat why do men cheat

hasan deģer
why wife cheated why husband cheat on their wife why people cheat in relationships
3/1/2015 11:46:00 PM
Insaat iscisi yuksek maas almasina ragmen sigorta pirimi askari ucret uzerinden yatiyor insaat sektoru komple milet vekillerine bagli kaymagi onlar yiyo arta kalani bizz hadi onu gectim emeklii olduk diyelim ne alicaz askari ucret once buna bi care lazimmm sonra cocuk parasi gecim maasii alsak iyidi
click here signs of a cheater why do women cheat with married men
chlamydia symptoms in throat chlamydia mouth symptoms early symptoms of gonorrhea

alı memiş
click here women love to cheat why do women cheat with married men
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
3/8/2015 2:35:00 PM
hepsine aldıgı maşlar haram olsun
chlamydia symptoms in throat list of std diseases early symptoms of gonorrhea

Yorum Yap
Ad Soyad :
Yorum : 300
Diğer Haberler
CALISANA COK BUYUK MUJDE
KAGIT SEVK DONEMI BITIYOR
BIR TIKLA EMEKLI OLUN
MILYONLARCA MEMUR BU HABERI BEKLIYORDU
EMEKLIYE BUYUK MUJDE
5510 SAYILI KANUN DA DUL VE YETIM AYLIKLARINDA ESITLIGI SAGLAYAMADI
YUKSEK PRIM ODEYENE, YUKSEK EMEKLI MAASI
SGK'DAN 50 MILYON DOLARLIK GERI ADIM!
8.8 MILYON APARTMANA IS GUVENLIGI MUJDESI
SGK'DAN "PRIM BORCLARI" ACIKLAMASI
1 MILYON CALISANA PRIM MUJDESI
DOGUM IZNI 6 AY OLUYOR
BOBREK HASTALARINA IYI HABER
EMEKLIYE MUJDELI HABER
EMEKLIYE MUJDELI HABER
EMEKLIYE ZAM
TASERON ISCIYE BUYUK MUJDE
ERKEN EMEKLILIKTE UMUT ISIGI
KIDEM TAZMINATINA "PILOT UYGULAMA"
KADIN MEMURLARA MUJDE
CALISANLARA MUJDELI HABER
1 MILYON CALISANA BUYUK PIYANGO
MEMURA COK BUYUK MUJDE !
SOSYAL GUVENLIK KURUMU KAYIT DISINI ONLEMEKTE KARARLI
OZURLU SIGORTALI CALISTIRAN ISVERENLERLE ILGILI YAPILACAK ISLEMLER
SGK SIZI DE MAHKEMEYE VEREBILIR !
AILE HEKIMLERINE UCRETSIZ WEB SITESI VE RANDEVU HIZMETI
BAKAN CELIK'TEN EMEKLILIK ACIKLAMASI
ISTEN ATILANLAR 'HAKIM'E DEGIL 'HAKEM'E GIDECEK
TASERON ISCILER BU SOZLERE SEVINECEK
SOZLESMELI PERSONEL KADROYA ALINACAK MI ?
CALISMA VE SOSYAL GUVENLIK BAKANI CELIK ACIKLAMASI
MEMURLARIN HUKUMET'TEN 20 TALEBI VAR!
BABACAN,ERKEN EMEKLILIKTE SON NOKTAYI KOYDU
TASERON ISCILERININ SIKINTILARINI COZECEGIZ
20 BIN SGK'LIYA OZEL HASTANE FARKI YOK
GSS’LI OLSAK DA NASIL OLSAK?
ISCININ ZAM GUNU
SAGLIKTA FIYATLAR ARTMAYA DEVAM EDIYOR
TAKIP EDILEN MEMURUN YAKIT GIDERI DUSTU
VATANDAS SIGORTASINI SORGULAYABILCEK
SGK’LIYA OZEL HASTANE FARKI YOK
SGK'DAN HASTANE VE ECZANE ODEMELERI PERSONELINE EGITIM
UCUNCU COCUGA 5 BIN LIRA TESVIK
ANNELER DOGUM SONRASI UCRETSIZ IZIN KULLANIYOR
EMEKLILERIN TEKRAR CALISMASI HALINDE ALMAKTA OLDUKLARI AYLIKLARI KESILIR MI?
SGK HEYETI KAMU-SEN’DE
TASERON ISCILER MUJDELI HABERI BEKLIYOR
TASERON ISCI SORUNUNDA YENI BOYUT
DEPREMZEDELERIN KATILIM PAYLARI HAKKINDA GENELGE
SGK TV YARIN YAYINDA, DOLANDIRICILAR SGK TV ILE BITECEK
TASERON ISCILERIN GOZU BU TOPLANTIDA
MEMURIYETTEN ATILANLARA KADRO SINIRI KALKIYOR
DORT PARTI UZLASTI,ASGARI UCRETTE DEVRIM !
2.5 MILYON MEMUR RAHAT NEFES ALACAK
BINLERCE MEMURU RAHATLATAN HABER
SOZLESMELI MEMURA KADRO VERILECEK MI ? BAKAN CELIK ACIKLADI
TASERON ISCILER ICIN BAKANLIK ACIKLAMASI
ALINACAK MEMUR KADROLARI DAGILIMI ACIKLANDI
MEMUR MAASLARI 2 BIN LIRA ARTIYOR !
EMEKLILIK YASINDA FLAS GELISME !
SGK TV YAYIN HAYATINA BASLADI
TASERON ISCIYE SOZLESME HAKKI !
HUKUMET'TEN IKI MUJDE BIRDEN !
ASGARI UCRETTE BUYUK DEGISIKLIK ICIN TEK SART !
ENGELLI MEMURA TAYIN MUJDESI BASKANLIK'TA !
SGK'DAN SMS BILGILENDIRMESI
EN COK SGK PRIMI ODEYEN ISVERENLER
90 BIN MEMUR ALINACAK TALEP 2 KATI
YILIN BAKANI SECILDILER
BABA MAASI ICIN BOSANANLARIN MAASI KESILDI
HER BEBEK SIGORTALI DOGACAK
EMEKLILIK TUZAGINA DIKKAT !
ERKAN EMEKLILIK YASASI ICIN YILBASI AYARI
YASA TAKILIP YASI BEKLEYENLERE EMEKLILIK MUJDESI 2013
ISSIZLIK ODENEGINE HAK KAZANMA SARTLARI, ODENME SURESI VE MIKTARI
Borcu Bulunan Emekliler Bu Tarihe Dikkat!
MEMURLARI SEVINDIRECEK YILLIK IZIN KANUN TEKLIFI
KORUMA MEMURLUGUNA TALEP YAGDI
SOSYAL GUVENLIK DESTEK PRIMI (SGDP)’DE BUYUK ADALETSIZLIK
BASBAKAN 3 COCUK DIYOR, SGK TUP BEBEK TEDAVISINI ZORLASTIRIYOR
SOSYAL GUVENLIK DESTEK PRIMINE COZUM ONERISI
50 BIN EMEKLIYE 500 LIRA ZAM !
SGK prim prim borcu yapilandirma uyarisi
2.ISSA AVRUPA BOLGESEL SOSYAL GUVENLIK FORMU
SOZLESMELIYE KADRO SOZU KAMUDAKI SOZLESMELI SAYISINI TAVAN YAPTIRDI
CIFTCININ 584 MILYON DOLARLIK DESTEGI 30 MAYIS'TA CEPTE !
UNIVERSITE OGRENCISINE SGK’DAN YETIM AYLIGI SOKU
5510 SAYILI KANUNDA DEGISIKLIK YAPAN TORBA KANUN RESMI GAZETEDE
CALISMA VE SOSYAL GUVENLIK BAKANLIGI PERSONEL ALIMLARI DETAYLARI
ISYERLERINDE IS GUVENLIGI UZMANI VE ISYERI HEKIMI GOREVLENDIRECEK ISVERENLERIN DIKKATINE !!!
TORBA YASADAKI YENI PRIM TESVIKLERINDEN KIMLER, NASIL YARARLANACAK
FARUK CELIK: COCUK TESVIK PAKETI HAZIRLIYORUZ
SOSYAL GUVENLIK DESTEK PRIMLERI ICIN YENI DUZENLEME
MEMUR-SEN BASKANI GUNDOGDU: "4B Ve 4C'LILERE HAZIRAN AYINDA KADRO VERILMELI "
KAYIT DISI ISTIHDAMDA BUYUK DUSUS
SOSYAL GUVENLIK DESTEK PRIMI BORCUNDA FAIZ SILINECEK
ASGARI UCRET EN AZ 2 BIN OLSUN
COK COCUGA ERKEN EMEKLILIK
gib.gov.tr SGK BORCU SORGULAMA
10 BIN MEMUR ALINACAK 20 BIN KISI ISSIZ KALACAK !
TORBA YASA ILE MEMURLARA GENIS HAKLAR GELIYOR !
ISYERLERINDE IS GUVENLIGI UZMANI VE ISYERI HEKIMI GOREVLENDIRECEK ISVERENLERIN DIKKATINE !!!
EMEKLILIK ICIN YAS BEKLEYEN 5 MILYON KISIYE MUJDE
ITIBARI HIZMET SURESI ZAMMI NEDIR?
TEDAVI ICIN HARCIRAH ALACAKLAR DIKKAT !
CSGB CELIK: KREDI DERECELENDIRME KURULUSLARININ BU ACIKLAMALARI GECIKMELI DE OLSA YERINDEDIR
18 YASINA KADAR OLAN HERKES, SARTSIZ OLARAK GENEL SAGLIK SIGORTALISI SAYILACAK
ISSIZLIK SIGORTASI NEDIR ?
ANALIK SIGORTASINDAN SAGLANAN HAKLAR
' CALISMALARIMIZI EZDIRMEYECEGIZ '
ISSIZLIK SIGORTASI NEDIR ?
YABANCILAR ICIN ZORUNLU GSS DEVRI BITTI !!!
BASBAKAN ONAYLADI BUYUK MUJDE GELIYOR!!!
BEDELI ODENECEK ILACLAR LISTESINDE YAPILAN DUZENLEMELER-120
EN FAZLA 10 KISI CALISTIRANIN IS HEKIMI PARASI DEVLETTEN
IS GUVENLIGI UZMANLIGI BELGESINI KIMLER NASIL ALABILIR ?
ERKEN EMEKLILIK ve EMEKLILIKTE YASA TAKILANLAR ACIKLAMASI
ANNELER DOGUM SONRASI UCRETSIZ IZIN KULLANIYOR
MEMUR ve EMEKLILER NE KADAR ZAM ALACAK ?
ASGARI UCRET ZAMMI BELLI OLDU
SGK SOZLESMELI PERSONEL ALIM ILANI
SGK DENETMENLERI, UNVAN VE OZLUK HAKKI TALEP ETTI
150 BIN KISIYE KADRO GELIYOR MU ?
CELIK 'SOZLESMELI PERSONELE KADRO' ICIN NE DEDI ?
13.5 MILYON CALISANI ETKILEYECEK MAAS SISTEMI !
ITIBARI HIZMET SURESI ZAMMI NEDIR ?
SOYGUN BITIYOR
UCUNCU COCUGU YAPANA GORULMEMIS TESVIK
IS GUVENLIGI UZMANI BULUNDURMA ZORUNLULUGU ERTELENIYOR MU ?
MEMURLARIN BEKLEDIGI HABER ZAM HABERI
YENI PRIM ORANLARI
YABANCILAR ICIN ZORUNLU GSS DEVRI BITTI !!!
CELIK'SOZLESMELI PERSONELE KADRO'ICIN NE DEDI ?
IS GUVENLIGI UZMANLIGINDA IS MUFETTISLERINE TANINAN AYRICALIGIN NEDENI NEDIR ?
EMEKLIYE YENI INTIBAK GELIYOR
SGK HANTALLASIYOR; SGK’DA BIRILERINI “DAIRE BASKANI” YAPMAK ICIN KADRO YARATILIYOR
ISTEGE BAGLI SIGORTA VE YENI PRIM ORANLARI
YURT DISI BORCLANMASI SAKIN YAPMAYIN
75 MILYONUN SAGLIK VERILERININ SATISI TAM GAZ DEVAM EDIYOR
ISVERENLERI ENDISELENDIREN UZMAN VE HEKIM CALISTIRMA YUKUMLULUGU ERTELENIYOR
BOYLE GIDERSE SGK’NIN ACIKLARINI HAZINE BILE KARSILAYAMAYACAK !
IS GUVENLIGI UZMANLIGI BELGESINI KIMLER NASIL ALABILIR ?
HANGI CALISAN NE KADAR EMEKLI MAASI ALACAK ?
SOZLESMELIYE KADRO BU DONEM GELECEK
SGK PERSONELININ NAKIL ISLEMLERINDE NELER DEGISTI ?
59 YASIN USTUNDEKI CALISAN EMEKLININ MAASI KESILMEYECEK
SGK BASKANI'NDAN EMEKLILERE MUJDE !
4/B 'LI SOZLESMELI STATUSU TARIH OLUYOR !
DUSUK MAASLI EMEKLILERIN MAASI ARTACAK !
DOGUM YAPAN CIRAKLARA 4 YIL ERKEN EMEKLILIK !
SGK BASKANINA MOBBING UYGULAYAN YONETICI KIM?
Dogum Izninde Son Dakika!
SGK 10 binlik 'kara liste'yi acikladi
SGK BASKANINDAN ERKEN EMEKLILIK BEKLEYENLERI YIKAN ACIKLAMA
AYLIK BILDIRGELERINIZI GEC DE OLSA MUTLAKA VERIN !
BAG-KUR'LUYA ERKEN EMEKLILIK
ISTE MEMUR VE EMEKLILERIN HEYECANLA BEKLEDIGI HABER
MEMURA ROTASYON NASIL OLACAK?
ISVERENE KIDEM TAZMINATI SURPRIZI
KADINLARA YENI HAKLAR GETIRECEK YENI DUZENLEME GELECEK YASAMA DONEMINE KALDI
SGK PERSONELININ DIGER DEVLET MEMURLARINDAN FARKI
1 MILYON KISININ BORCU SIFIRLANACAK !
YENI ASGARI UCRET BAZI PARAMETRELERI DEGISTIRDI
SSK ve Bag-Kur EMEKLISINE % 4 ZAM
MEMURLARA MUJDEYI TWITTER'DAN VERDI
KISISEL KORUYUCU DONANIMLAR HAKKINDAKI YONETMELIK YAYIMLANDI
TORBA KANUNDAN YURT DISI SUREKLI GOREVLERE KIYAK ATAMALAR CIKTI
SGK BUTCESI ALARM VERIYOR, HEDEFLENEN ACIK ILK UC AYDA ASILDI
ISYERI DEFTER, KAYIT VE BELGELERINE DIKKAT!
ENGELLI VE 65 YAS AYLIGI ALANLARA MUJDE
HANGI ISVEREN EKSIK GUN BILDIRIMI VERMEKLE YUKUMLU DEGIL
BAKAN CELIK'TEN TASERON CALISANLARA MUJDE
BAKAN CELIK'TEN MEMURA BAYRAM MUJDESI
SGK'NIN SON KARARI HERKESI TEDIRGIN EDECEK!
ISTE SGK PRIMI TESVIKI UYGULANACAK ILLER
BAKAN CELIK'TEN MEMURA BAYRAM MUJDESI
TEHLIKELI VE COK TEHLIKELI ISLERDE CALISAN ISCILERIN EGITIMLERINE ILISKIN YONETMELIK YAYIMLANDI
DAHA COK KISININIS GUVENLIGI UZMANI OLMASININ YOLU ACILDI
SGK,CIKARDIGI GENELGELERLE TASRA TESKILATINI YORUYOR VE IS YUKUNU ARTTIRIYOR
180 BIN KAMU ISCISININ UZLASMA UMUDU ARTTI
ENGELLI TESVIKI VE ISSIZLIK ODENEGI ALMAKTA IKENISE ALINANLARA YONELIK VERILEN TESVIKLE ILGILI
CEZA INDIRIMI
GEZI PARKI POLISLERINE 24 MAAS ODULU SGK GERI ISTIYOR
FAZLA FARK UCRETI ALAN HASTANELERE MUKAFAT GIBI CEZA
SGK’DA HURDA RECETE VURGUNU
ISYERI BINA VE EKLENTILERINDE ALINACAK SAGLIK VE GUVENLIK ONLEMLERINE ILISKIN YONETMELIK YAYIMLANDI
ISSIZLIK ODENEGINDE 18 BIN 500 KISIYE BUYUK SOK
2013 TEMMUZ AYI ICIN ORNEKLERLE EMEKLI MAAS VEIKRAMIYE HESABI
SGK’NIN YENI TASARRUF TEBLIGINE TEPKI
SAHTE SGK GOREVLISINI CAYCI POLIS YAKALADI
OZEL HASTANELERLE ILGILI ORTAYA ATILAN IDDIALARA SGK ACIKLIK GETIRDI
SGK 'CEZA IADESI'NI YALANLADI!
Ise Girenleri Ve Isyeri Acanlari Bekleyen Gss Tehlikesi
ERKEN EMEKLILIK ICIN KESIN ACIKLAMA
SGK’DAN SAGLIK UYGULAMASI ILE ILGILI MUJDE
HIZMET CAKISMALARI VE PRIM AKTARIMI
SGK, EMEKLI CIFCIYE EZIYET EDIYOR!
SGK EMEKLI MAASINIZDAN SURPRIZ PRIM KESEBILIR
SGK DEVREDE! VATANDAS DERIN BIR 'OH' CEKECEK!
SGK VE IS MUFETTISLERI CALISMA HAYATININ NERESINDE?
21 BIN 496 MEMUR KADROSU BOS
ISSIZLIK ODENEGI HAKKINDA BILINMESI GEREKEN HERSEY
BAG-KUR BORCLARINA TAKSITLENDIRME
FARUK CELIK'TEN KAMU CALISANINA ZAM MUJDESI
MEMURA 843 LIRA BAYRAM PARASI GELIYOR
13 BIN KADIN, BABASININ MAASI ICIN BOSANDI
SGK'DAN OGRETIM UYELERINI SEVINDIRECEK DUYURU
CIFTE MUJDE IKI SGK PRIM TESVIKI BIRDEN UYGULANMAYA BASLADI
SGK'dan Emekli, Dul ve Yetim Ayligi Alanlara Fark Odenecek
BAKAN CELIK'TEN MEMURA BAYRAM MUJDESI
GURULTULU ORTAMLARDA CALISMA SARTLARIYLA ILGILI YONETMELIK YENILENDI
KEY ODEMELERI 29 TEMMUZ 2013 KEY ODEME TC KIMLIK NO ILE SORGU
BAKANDAN TASERON PERSONELE MUJDE !
SGK'NIN SISTEMI COKTU,PRIM YATIRILAMADI
EMEKLIYE HACIZ SOKU !
HEKIM UCRETI VURGUNU MAHKEMEDEN DONDU
Is Kazasi Inceleme ve Sorusturmalarina Onemli Sinirlamalar Getirildi
SAHTE SGK MUFETTISLERI , KAZA YAPINCA YAKALANDILAR.
SGK OZEL HASTANELERE HASTA KOTASI UYGULAMASI GETIRDI.
Memur-Sen, TALEPLERINI ACIKLADI
IS GOREMEZLIK ODEMESI ARTIK 'CEPTE'
TORBA KANUN RESMI GAZETEDE YAYIMLANDI
ANALIK SIGORTASINDAN SAGLANAN HAKLAR
MEMUR ADAYLARINA BUYUK MUJDE
SGK BAGIMLILARA SINIRSIZ TEDAVI HAKKI TANIYACAK
76 MILYON VATANDASI ILGILENDIREN SOK IDDIA!
SEKER HASTALARINA MALULEN EMEKLILIK YOLU
IS SAGLIGI VE GUVENLIGI ILE ILGILI ERTELEME
CALISAN ANNELERE MUJDELI HABER!
28 SUBAT MAGDURU MEMURLARLA ILGILI SGK DUYURUSU
MEMURA ZAM NE ZAMAN GELIYOR ?
KIDEM TAZMINATI ODENEBILIR YAZISI ALMAK ICIN ISTEN AYRILMANIZA GEREK YOK
BAKAN FARUK CELIK, ‘CALISMA HAYATINDA KOKLU DEGISIKLIKLER GELIYOR’
BAKAN ACIKLADI TASERON ISCILERINE MUJDELI HABER!
FARUK CELIK'TEN CALISMAHAYATINA KOKTEN DEGISIMSINYALI
HAKKINI ARAYAN HASTAYI ‘KARA LISTE'YE ALMISLAR
DIKKAT MEMURLARIN ERKEK COCUKLARI SIGORTALI CALISMASIN
59 YASIN USTUNDEKI EMEKLILERE KOTU HABER !
1 EYLUL'DEN SONRA 500 BIN KISIYE MAAS MUJDESI !
SGK'NIN PRIM GELIRI 55,7 MILYAR LIRA OLDU
MALULEN EMEKLI OLACAKLARA 971 LIRA VERILECEK
DEVLET MEMURLARI HANGI HAKLARI KAZANDI ?
GEBE VEYA EMZIREN KADINLARIN CALISTIRILMA SARTLARIYLA EMZIRME ODALARI VE COCUK BAKIM YURTLARINA DAIR YONETMELIK
SGK’DA KERVAN YOLDA DUZULUR
KIDEM TAZMINATI FONU TASERONLA PAKETLENECEK
SGK'DAN 1.6 MILYON KISIYE SOK
MALULLUK KAPSAMI GENISLETILDI...
SGK'DAN YURTDISINDA HASTA OLANLARA KOTU HABER
SGK'DAN 'SIGARA' ACIKLAMASI...
SOSYAL SIGORTA ISLEMLERI YONETMELIGINDE DEGISIKLIK YAPILMASINA DAIR YONETMELIK
SGK, DIGER BRANSLARI DA 'GOZ'DEN GECIRIYOR
CELIK: "4-C' LILERIN IS GUVENCELERINDE BIR PROBLEM YOK"
ISTE MALULEN EMEKLIYE VERILECEK MAAS
SGK’DAN SIGORTALI CALISTIRAN BAG-KUR’LUYA KIYAK
"SGK' DA YASANAN YOLSUZLUK IDDIALARI ARTARAK DEVAM EDIYOR
SGK BASKANI GOKALP ILHAN, MALULIYET YONETMELIGINDEKI DEGISIKLIKLERI ACIKLADI
SGK KULUPLERI UYARDI: FUTBOLCUYU ASGARI UCRETLI GOSTERME
GECICI VEYA BELIRLI SURELI ISLERDE IS SAGLIGI VE GUVENLIGI HAKKINDA YONETMELIK
TARIMDA KESINTILER ELEKTRONIK ORTAMA TASINACAK
ESKI EMEKLILER DE ZAM ISTIYOR
3 COCUK YAPAN, 1 YIL ‘PART TIME' CALISACAK
BAKANLIKTAN O ISCILERE 3 BIN 945 LIRA MAAS
BICAK PARASI ARTIK YASALLASTI
SGK’ NIN BUNLARI DA KARSILADIGINI BILIYOR MUYDUNUZ?
ISTE SPOR KULUPLERININ VERGI BORCU
GELIR TESPITI YAPTIRMAYI UNUTMAYIN
TORBA KANUNDAN UCRETSIZ TEDAVI CIKTI!
MEMURA COCUK ZAMMI UNUTULDU
SAGLIK CALISANLARINA EKSTRA ZAM
GÖZ HASTANELERİNDE KOTA İSYANI BAŞLADI
SGK'DAN "LANVİS" AÇIKLAMASI
BAKANLIKTAN ÇALIŞANLARA TEMSİLCİ MÜJDESİ
SGK'NIN YURTDIŞINDAN GELEN İLAÇLAR İÇİN ÖDEDİĞİ PARA AYDA 80 MİLYON LİRA
KAMPANYALARIN SEBEBİ SGK'DAN PARA ÇALMAK
Emeklilere ve Emekli Adaylarına 4 Müjde Geliyor
TÜRKİYE CÖMERT ÇIKTI !
YÜZ NAKİLLERİNİ SGK KARŞILADI
MALULEN EMEKLİLİĞE AYRILANA 971 LİRA MAAŞ
10 milyon emeklinin maaşı bankaya yatıyor
SGK KARA DELİĞİ KAPATIYOR
Eksik Gün Bildirimlerinde Yapılan Değişikliklere Dikkat
İŞVERENLER DİKKAT!
SGK MALULEN EMEKLİLİK ŞARTLARINI BELİRLERDİ
10 BİN EMEKLİ BU HABERİ BEKLİYOR !
SGK’DAN HERKESE EMZİRME ÖDENEĞİ
DAHA AZ YURTDIŞI BORÇLANMASIİÇİN ÖNCE SÖZLEŞME AYLIĞI BAĞLATIN
PRİM TARİFE LİSTESİ ARTIK UYGULANMAYACAK
İŞ KAZASI GELİRİ ALANLAR! AYNI ZAMANDA MALULÜK AYLIĞI DA HAK EDİYOR OLABİLİRSİNİZ
EMEKLİYE MÜJDELİ HABERİN GELMESİ AN MESELESİ
KISA VADELİ SİGORTA KOLLARI PRİM ORANINA İLİŞKİN DUYURU
İŞVERENLER SAHİPSİZ !!!!
MALÜLLÜK AYLIĞI ALANLAR AYLIĞINIZ KESİLMESİN !!!
EMEKLİLERE PROMOSYON VERMEK İÇİN TAKVİM BELLİ OLDU
İŞVERENLERE MÜJDE !!!
BANKALARLA EMEKLİYE PROMOSYON PAZARLIĞI BAŞLIYOR
İŞ KAZASI SONUCU SAĞLANAN HAKLAR
18 YAŞINI DOLDURDUYSANIZ ÖĞRENCİ BELGENİZİ GECİKMEDEN SGK'YA VERİN
MALÜLLÜK AYLIĞI ALANLAR AYLIĞINIZ KESİLMESİN !!!
SGK'DAN EMZİRME ÖDENEĞİ UYGULAMASI
İŞSİZLİK SİGORTASI NEDİR?
SGK İNSANSIZ SOSYAL GÜVENLİK MERKEZLERİ KURACAK
KADIN İŞÇİ ALMAYIN TALİMATI BAŞLADI
BOŞ KAĞIDA İMZA ATMANIN HUKUKİ BOYUTU
MALULEN EMEKLİLİKTE YENİ DÜZENLEME
TAZMİNAT GELİYOR
HAZIRLANAN PAKET KADIN İSTİHDAMINI ETKİLEMEYECEK
EMEKLİLİK İŞLEMLERİ KOLAYLAŞIYOR
HASTANELER ARASI PARALI KADRO TRANSFERİ BİTİYOR
MOBİL SGK ARAÇLARI YOLLARDA
İŞ KAZALARINDA EN RİSKLİ İŞLETMELER KOBİ'LER
YENİ KIDEM EV SAHİBİ YAPACAK
EMEKLİYE PROMOSYONU BEKLEMEK KALDI
KADIN İSTİHDAM PAKETİ EKİM'DE GELİYOR
SGK'DAN KANSER HASTALARINA 'İLAÇ' MÜJDESİ
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU SAĞLIK UYGULAMA TEBLİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR TEBLİĞ
İNSANSIZ SGK MERKEZİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI
SGK GEZİCİ DENETİM ARAÇLARI HİZMETE GİRDİ
SGK'DAN İŞÇİYE NEGATİF AYRIMCILIK
İŞÇİLERİN HİZMET SÜRELERİNE GÖRE İZİN HAKLARI
EMEKLİYE PROMOSYONDA İLK GÖRÜŞME OLUMSUZ SONUÇLANDI
SAYISTAY: "SGK'DA 5 MILYAR TL'LIK KAYIP VAR"
İŞYERİ HEKİMİ ARTIK PATRON İÇİN DE REÇETE YAZABİLECEK
BAKAN ÇELİK: DOĞUM İZNİ 18 HAFTAYA ÇIKABİLİR
12.5 MİLYONUN BAKIN KAÇI TAZMİNATINI ALDI
BAĞ-KUR SİGORTALISI BU AY ZAMLI PRİM ÖDEYECEK
İŞTE YENİ KADIN İSTİHDAMI SİSTEMİ
SAYIŞTAY, SGK BAŞKANLIĞI HAKKINDA OLUMSUZ GÖRÜŞ VERDİ
TAZMİNATTA BİR İYİ BİR KÖTÜ
DİREN EMEKLİ
DANIŞTAY'DAN 4/C'LİLERE MÜJDE
EVE TEMİZLİKÇİ ALANLAR DİKKAT!
MEDULA SİSTEMİ KULLANICILARI DİKKAT!!!
FİRMA İFLAS ETSE DE ÇALIŞAN KIDEMİNİ ALACAK
YENİ PAKET GELİYOR
EMEKLİLER SONUNDA İSYAN ETTİ
İŞÇİ MAHKEMEDE DAVA AÇAMAYACAK
80 BİN KİŞİ PARASINI ALMAYI YİNE UNUTTU!
BAYRAMDA SAĞLIK HİZMETLERİNİN AKSAMAMASI İÇİN GENELGE YAYIMLANDI
EMEKLİYE BAYRAM ÖNCESİ KÖTÜ HABER !
BAYRAM ÖNCESİ PARALAR YATACAK
YENİ DÖNEMDE MALULİYET İŞLEMLERİ
HERKES EMEKLİ OLAMAYACAK
BAKAN ÇELİK İLAÇTAKİ ACI TABLOYU AÇIKLADI
BAKAN ÇELİK'TEN İÇ RAHATLATAN AÇIKLAMA
ÖZEL HASTANELERDE NE KADAR FARK ÖDEYECEĞİZ
GEÇİCİ İŞÇİLERİN ÇALIŞMA SÜRELERİ YENİDEN DÜZENLENİYOR
TEMİZLİKÇİLERE KART EVLERE POS PLANI
1 EYLÜLDEN ÖNCE MALUL SAYILMAYANLAR MALULLÜK İÇİN YENİDEN MÜRACAAT EDEBİLİRSİNİZ
ÖZEL HASTANELERDE YÜZDE 200 FARK DÖNEMİ BAŞLADI
TOBB KIDEM TAZMİNATINDA ÇALIŞANLARI ÜZECEK
SGK SİSTEMİNDE TUTUKLU KALDI
TURİSTLER ÜCRETSİZ TEDAVİ EDİLECEK
SGK'DAN MİLYONLARI İLGİLENDİREN DEĞİŞİKLİKLER
KIDEM TAZMİNATINDA BEKLENMEDİK TEKLİF
MALULEN EMEKLİLİK SGK'YI KİLİTLEDİ
YENİ KIDEM TAZMİNATI SİSTEMİNİN TÜM AYRINTILARI
EMEKLİLER ZAM BEKLİYOR
SGK EVLERE SÜRPRİZ BORÇ GÖNDERMEYE BAŞLADI
DUL VE YETİM AYLIĞI ALANLARIN EVLENME İKRAMİYESİ
ÇELİK: HUZURSUZLUK ORTAMI OLUŞTURUYORLAR
SGK HASTA BEZİ MASRAFINIZA DESTEK OLUYOR
ÖZEL HASTANE ŞOKU’NA KARŞI SGK SİTESİNE GİRİN
KIDEM TAZMİNATI KALDIRILIYOR MU
YENİ YILDA VERGİ VE CEZALAR NE KADAR OLACAK?
TOZLU ORTAMLARDA ÇALIŞMA YÖNETMELİĞİ YENİDEN DÜZENLENDİ
SAĞLIKTA SİGORTA TARAFINDAN ÖDENEN HİZMETLERE SINIR GELİYOR
KANSER VE DİYALİZ TEDAVİSİ GÖRE HASTALARA SGK'DAN MÜJDE
20 MİLYON ÇALIŞANA 65 TL EK ZAM MÜJDESİ
SGK, ALACAKLARI İÇİN 'E-HACİZ' YÖNTEMİNE GEÇİYOR
SAĞLIKTA 2014 YILI ZOR YILIMIZ OLACAK
SGK GSS TEMİNAT PAKETİYLE İLGİLİ HENÜZ TALİMAT VERİLMEDİ
SGK, PRİM BORÇLARINI ARTIK BANKA KARTLARI İLE TAHSİL EDECEK
SGK'DAN İLAVE ÜCRET AÇIKLAMASI
SGK SİTESİNDE 6 LİRALIK TAHLİL ÖZEL HASTANEDE 36 LİRA OLDU
ANLAŞMALI BOŞANANLARA SGK'DAN SIKI TAKİP
GÜNDELİKÇİYE SGK KUPONU VERİLECEK
BAKAN ÇELİK'TEN KIDEM TAZMİNATI AÇIKLAMASI
SGK'DAN VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK KARAR
ÇALIŞAN KADINLARA 6 YIL ERKEN EMEKLİLİK GELİYOR
TAŞERON İŞÇİYE GÜZEL HABER !
SGK, 3 BİN 290 HİLELİ BOŞANMA TESPİT ETTİ
SGK'DAN SİGARA İÇENLERE KÖTÜ HABER
EMEKLİYE PROMOSYONDA SON NOKTA
Çelik: İşçiler 4/C'li Olarak İstihdam Edilebilecek
KIDEM ŞEKİLLENDİ, YENİ İŞÇİYE ACIMADILAR
ŞEKER HASTALARINA YENİ SİSTEM
E-HACİZDE ANTALYA PİLOT İL SEÇİLDİ
SGK MOBİL SAĞLIK PROJESİNİ BAŞLATIYOR
KIDEM TAZMİNATINDA BAHŞİŞ FORMÜLÜ
DİKKAT! SGK FAİZİYLE GERİ ALACAK
FUTBOL KULÜPLERİNİN SGK BORCU 101 MİLYON LİRA
SGK'DAN ONBİNLERCE KİŞİYE BÜYÜK ŞOK
EMEKLİLİK GÜNÜ EKSİK OLANLARA MÜJDE
FARUK ÇELİK: KIDEM TAZMİNATI İÇİN SON KEZ...
YAŞA TAKILANLARA KÖTÜ HABER
SGK, ÖLEN BAĞ-KUR'LUNUN YETİM KIZ ÇOCUKLARINA AYLIK BAĞLAMAK İÇİN GELİR TESPİTİ ŞARTI GETİRDİ !!!
RAPOR PARALARINI E-DEVLET ÜZERİNDEN TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ
1 ARALIKTA GELİYOR
EVDE GÜRCÜ İŞÇİLER YER ALTINDA ÇİNLİLER
SGK YANLIŞLIKLA BİNLERCE EMEKLİNİN MAAŞINI KESTİ
EVİNDE TEMİZLİKÇİ VE BAKICI ÇALIŞTIRANLAR DİKKAT!
BU TEDAVİLERİ SGK ÖDEMİYOR
BAKAN FARUK ÇELİK KIDEM TAZMİNATI HAKKINDA KONUŞTU KIDEM TAZMİNATINDA İŞÇİYE GÜVENCE
SGK'DAN HASTANELERE SON İKAZ "PROVİZYON ALAMAZSINIZ"
HASTANELERDE YENİ DÖNEM PAZAR GÜNÜ BAŞLIYOR
ÖZEL HASTANELERİN YÜZDE 200 İLAVE ÜCRET UYGULAMASI İMKANSIZ
SAĞLIK HİZMETLERİ FİYATLANDIRMA KOMİSYONU KARARI
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN
ÖZEL HASTANELERDE BAŞKASININ ADINA İLAÇ YAZDIRMA DÖNEMİ KAPANDI
SGK'DAN KİŞİSEL VERİ AÇIKLAMASI
BUNDAN BÖYLE KULAĞA,KALBE VE GÖZE DİKKAT !
SGK AVUÇ İÇİNDE KRİTERİ YUMUŞATTI
ZAM PAZARLIĞI BAŞLIYOR
ÇOK SAYIDA KİŞİYİ SEVİNDİRECEK YENİ TORBA YASA GELİYOR
20 BİN İŞ GÜVENLİĞİ UZMANINA İHTİYAÇ VAR
SİGORTASIZ ÇALIŞTIRILANLAR ARTIK DAHA SIKI TAKİPTE
SGK'DAN EMEKLİLERE OLUMSUZ YANIT
SSK DAN AYLIK BAĞLANMASINA HAK KAZANIP BAĞ-KUR KAPSAMINDAKİLERİN DEVAM EDEN SORUNLARI ÇÖZÜLDÜ
İHALESİZ SAĞLIK VERİ SATIŞI SGK YÖNETİCİLERİNİ FENA SIKIŞTIRDI
GENEL SAĞLIK SİGORTASI AFFI OCAKTA GELİYOR
YENİ YIL ZAMLARI ŞEKİLLENDİ
İŞ YERLERİNDE HEKİM VE HEMŞİRE ÇALIŞTIRMA ZORUNLULUĞU BAŞLIYOR
SUÇ İŞLEYEN MEMURA AF,İŞLEMEYENE ÖDÜL
TMMOB - SGK ANLAŞMASIYLA ASGARİ ÜCRET 2 BİN 800 LİRA OLDU
GENEL SAĞLIK SİGORTASI AFFI OCAK'TA
18 YAŞ MÜJDESİ
ASGARİ ÜCRETTE UMUTLARI YIKAN HABER !
MEMUR VE EMEKLİNİN ALACAĞI ZAM BELLİ OLDU
İŞ KAZASI SONUCU SAĞLANAN HAKLAR NELERDİR ?
GSS'LİLER DİKKAT ! SGK AFFI GELİYOR
MÜSTEŞARDAN MEMURLARLA İLGİLİ İLGİNÇ TESPİT !
ÜNVANLARINA GÖRE 2014 ZAMLI MEMUR MAAŞLARI
SGK'DAN 4/B'LİLER İÇİN YENİ UYGULAMA
3 MİLYON MEMURA ÖDÜL
TORBA TASARISI'NDA 17 MADDE KALDI
SOSYAL YARDIMDA 20 MİLYARA ULAŞILDI
1 OCAK'TA BAŞLIYOR UYMAYANA 80 BİN LİRA CEZA
ÇSGB PERSONELİNİN YURT DIŞI SÜREKLİ GÖREVE ATANMASINA İLİŞKİN YÖNETMELİK
BAKANLIK, VURGUN İDDİALARINI İNCELEMEYE ALDI !
14 GÜN SONRA JET CEZALAR GELEBİLİR
SGK'DAN KÖTÜ HABER
ASGARİ ÜCRETTE İKİNCİ RANDEVU BUGÜN
AVUÇ İÇİ TARAMAYA 'FİŞLEME'ENDİŞESİ BULAŞTI !
ŞİMŞEK : "SGK'YA 77 MİLYAR AKTARACAĞIZ"
MİLYONLARCA ÇALIŞANIN BEKLEDİĞİ HABER GELDİ !
SEHVEN EMEKLİ EDİLDİ, ŞİMDİ İŞSİZ
BÜYÜK AF GELİYOR
SGK'YI 850 BİN LİRA DOLANDIRDILAR !
İŞÇİ İLE İŞVEREN KIDEMDE ANLAŞAMADI
2014‘TE KİME ZAM KİME AF GELİYOR ?
TAŞERON İŞÇİLERE YÖNELİK 2 SÜRPRİZ ÇIKTI
ASGARİ ÜCRET NE KADAR ARTACAK,İŞTE SON GÖRÜŞME
ASGARİ ÜCRET İÇİN ÖNERİLEN RAKAM
ÜNLÜLERE DADI OPERASYONU
2014 ASGARİ ÜCRET NE KADAR OLACAK ?
HÜKÜMET'TEN BEKLENEN MÜJDE
ASGARİ ÜCRETTE KARAR GÜNÜ,BUGÜN AÇIKLANIYOR
ASGARİ ÜCRETTE ÖNEMLİ GELİŞME !
ASGARI ÜCRETTE 16 YAŞ AYRIMI SÜRPRİZİ
BÜLENT ARINÇ'TAN ASGARİ ÜCRETLİYE MÜJDE
EMEKLİNİN OCAK HEYCANI
YENİ YILDA ZORUNLU OLACAK,İŞ ARAYANLARA YARAYACAK !
HATA OLMUŞ 55 BİN TL ÖDE
3 ÇOCUKLU AİLELERE MÜJDE !
YENİ YILIN YENİ VERGİLERİ
İŞ KAZALARININ MALİYE BAKANLIK BÜTÇELERİNE DENK
YENİ ASGARİ ÜCRET AÇIKLANDI
SGK EKIBI YENI YILINIZI KUTLAR...
HAPİS ŞOKU ! SGK O EVLİLİKLERİN PEŞİNDE
BAĞ-KUR PRİM ÖDEME SÜRESİ UZATILDI
MİLYONLARCA İŞÇİYİ İLGİLENDİREN ÖNEMLİ GELİŞME !
600 BİN TAŞERON İŞÇİSİNE MÜJDE !
SSK ve BAĞ-KUR EMEKLİSİNE % 3,27 ZAM
TAM GÜN YASASI ONAYLANDI İŞTE DETAYLAR
2014 YILI İÇİN KIDEM TAZMİNATI TAVANI NE KADAR OLDU ?
DAR GELİRLİYE İKİNCİ BİR MÜJDE DAHA GELİYOR
MEMURUN ZAMLI MAAŞLARI BELLİ OLDU
ÜNİVERSİTELİYE 'SİGORTA 'ŞOKU
TURİSTLER ÜCRETSİZ TEDAVİ EDİLECEK
ÇALIŞANLARA 25 BİN LİRA FAZLA MESAİ
TORBA DOLUSU MÜJDE
ASGARİ ÜCRETLE BİRLİKTE NELER ARTTI
2014 E-SGK ve SSK PRİM HESAPLAMA TC KİMLİK NO İLE GİRİŞ SİSTEMİ
ERKEN EMEKLİLİK 2014 SON DURUM
300 BİN KİŞİYE ERKEN EMEKLİLİK MÜJDESİ
YAŞLI VE ENGELLİYE ''AYLIK HARÇLIK '' MÜJDESİ !
BAĞ-KUR'LUYA AF NE ZAMAN GELİYOR ?
SSK SGK HİZMET DÖKÜMÜ YAZDIR-SGK PRİM SORGULAMA SAYFASI 2014
EMEKLİLER BAŞBAKAN’A ZAM MEKTUBU GÖNDERDİ
MEMURUN MAAŞI 2 BİN LİRAYI GEÇTİ
BAKAN ÇELİK 1620 KİŞİ ALINACAK MÜJDE
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YENİ RİSK DEĞERLENDİRME REHBERLERİ YAYIMLANDI
TAŞERONA 'KADRO' AÇIKLAMASI
MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ TEŞVİKLERİNDE MYK-SGK-İŞKUR İŞBİRLİĞİ
3 MİLYON VERGİ BORÇLUSUNA ÇAĞRI!
SAĞLIK HARCAMALARI 2,5 KAT ARTTI
10 MİLYON EMEKLİNİN BEKLEDİĞİ MÜJDE !
TORBA YASA'DA NELER VAR?
BAKAN AÇIKLADI 76 BİN KİŞİ GÖREVE BAŞLAYACAK
MEMURA 1 LİRAYA ÖĞLE YEMEĞİ
TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİNE YAKIN TAKİP
TORBA'DAN ASKER MÜJDESİ
TAM GÜN YASASI' YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
YEMEĞE GİTMEYEN SAĞLIK PERSONELİ ERKEN ÇIKACAK!
KAMU KAMPLARINA 95 KURUŞ ZAM
SEÇİM ÖNCESİ BORÇLARI SIFIRLAMA PLANI
KAMU-SEN'İN MEMURLAR ARAŞTIRMASINDAKİ ACI GERÇEK
FARUK ÇELİK'TEN '4/C' AÇIKLAMASI
EN ÇOK İŞSİZLİK MAAŞI İSTANBUL'A
SGK İLE TÜRMOB ARASINDA KAYIT DIŞI İSTİHDAMI ÖNLEME KONUSUNDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
YAŞA TAKILANLARA YENİ UMUT
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR EYLEM YAPTI
HASTANELERE 'ALTERNATİF' TEDAVİ GELİYOR !
28 ŞUBAT MAĞDURU MEMURLARIN ÖNÜ AÇILDI
PRİMLE DEĞİL, PARAYLA EMEKLİLİK İMKANI
KAMUDA ÇALIŞAN İŞÇİLERE ÖDENECEK İKRAMİYELERİN TARİHLERİ BELLİ OLDU
SGK İle KKTC SAĞLIK BAKANLIĞI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI
MESAİ SONRASI MUAYENE BAŞLADI !
İNTERNET KANUNUNDA NELER DEĞİŞECEK?
ECZACILAR İNTERNET SİTESİ AÇAMAZ !
DEVLET, ÖZELDE GÖZ TEDAVİLERİNİ ÖDÜYOR
TORBA UMUDU !
VERGİSİNİ GECİKTİRENE BANDROL YOK !
EK ÖDEME TUTARLARI 30 OCAK'TA YATIRILACAK
DİKKAT! ADINIZ BU LİSTEDE OLABİLİR
EMEKLİLİK BEKLEYENLERE PRİM GÜNÜ MÜJDESİ
AİLE HEKİMLERİNE NÖBET UYGULAMASI
DÜNYADA İLK KEZ SAHTE İLAÇ MOBİL TAKİP UYGULAMASI BAŞLATILDI
EMEKLİLİK BEKLEYENLERE İYİ HABER !
BAKAN'DAN TAŞERON İŞÇİLERE KÖTÜ HABER !
KADRO VE ZAM BAŞBAKAN'DA
ARTIK KAMUDA ÇALIŞAN DOKTORLAR İŞYERİ HEKİMLİĞİ YAPABİLECEK
MESAİ SAATLERİ HARİCİ İŞYERİ HEKİMLİĞİ UYGULAMASINA SAĞLIK BAKANLIĞI AÇIKLIK GETİRDİ
TARIM SİGORTALILARININ BORÇLARI İÇİN YENİ DÜZENLEME
5 YILDIZLI DEVLET HASTANESİ GELİYOR
ENGELLİ ÇOCUĞU OLAN MEMURA 10 GÜN İZİN
EMEKLİLERLE İLGİLİ ÇOK ÇARPICI İSTATİSTİK!
İŞSİZLİK MAAŞI 1500 TL OLUYOR
TÜRKİYE SGK KAPSAMINI KKTC'YE GENİŞLETTİ
100 BİN KİŞİYE EMEKLİLİK MÜJDESİ
BİNA İNŞAATLARININ BAŞLAMA VE BİTİŞ TARİHLERİNİN TESPİTİNDE İŞVERENLERE YENİ KOLAYLIK
ÖZEL HASTANELERDE SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞMAYIN, NE KADAR FARK ÖDEYECEĞİNİZİ HASTANEYE GİTMEDEN ÖĞRENİN
DEPRESYON İLAÇLARINDA ARTIŞ
EMEKLİLER ARTIK KİRA İSTİSNASINDAN YARARLANAMAYACAK
EMEKLİLERİN YÜZDE 28'i ÇALIŞIYOR
BÜYÜK SKANDALIN PERDE ARKASI ORTAYA ÇIKTI
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİ İÇİN 35 İLDE EĞİTİM VERİLECEK
SAHTE İSG UZMANLARINA DİKKAT
TORBA TASARISI YASALAŞTI
TORBA YASANIN İÇİNDE HANGİ MADDELER VAR
MEMUR EMEKLİLERİNİN İŞE GİRİNCE AYLIĞI KESİLİR Mİ?
HER HASTALIK İÇİN AİLE HEKİMİNE GİDEBİLİRSİNİZ
İŞSİZLİK SİGORTASI NEDİR?
EMEKLİLERE, 900 TL'LİK PROMOSYON MÜJDESİ
İŞSİZLİK ÖDENEĞİNE BAŞVURU YÜZDE 25 ARTTI
İŞİNDEN İSTİFA EDENE 10 AY MAAŞ
YURT DIŞINDA GEÇEN HANGİ SÜRELER BORÇLANDIRILIR?
İŞÇİ YILLIK ÜCRETLİ İZNİNİN YERİNE ÜCRET İSTEYEBİLİR Mİ?
İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIĞINDA SAĞLANAN HAKLAR NELERDİR
ENGELLİ TEŞVİKİNİN DEVAMI İÇİN EK-1 BELGESİNİ ONAYLATMAYI UNUTMAYIN
BİZDE AYLIK ONLARDA SAATLİK ASGARİ ÜCRET
İŞ-KUR İŞ ARAYANLARI İŞ SAHİBİ YAPMAYA DEVAM EDİYOR
DEVLET, BATMAN ALMAN HASTANESİNİ SATIN ALDI
SOSYAL GÜVENLİK DESTEK PRİMİ (SGDP) NEDİR?
HEKİMİN GÖZÜ ANAYASA MADDESİ'NDE
AİLE HEKİMLERİNE MESAİ BASKINI
SGK GÖREVDE YÜKSELME SINAVI AÇTI
TTB'DEN BİYOMETRİK VERİ ZORUNLULUĞUNA İPTAL DAVASI
BİR GÜN RAPORLU OLAN SİGORTALILARIN SGK'YA BİLDİRİMİ
İSTİFA EDENE DE İŞSİZLİK MAAŞI GELİYOR
MILYONLARCA KISIYE BÜYÜK MUJDE
ÇELİK'TEN TORBA TASARI AÇIKLAMASI
SAĞLIK MÜJDESİ
MİLYONLAR BU YASAYI BEKLİYOR
ESNAFI TORBA YASA TASARISI HEYECANI SARDI
MAAŞ ARTIYOR
TORBA YASA SEÇİM SONRASI
SAĞLIK BAKANLIĞINA SÜPER YETKİLER GELİYOR
ECZANE TEKSNİSYENLERİ İŞSİZ KALACAK
TÜRK HASTANELERİ YOĞUN BAKIMDA
MEDULA UYGULAMALARINDA YAPILACAK KESİNTİ HAKKINDA DUYURU
ACİLDE PARA İSTEMELERİ DURUMUNDA BU NUMARAYI ARAYIN
BİREYSEL EMEKLİLİĞE YENİ UYGULAMA GELİYOR
KEY ÖDEMELERİ, KAMUDA AÇIK KADRO, YAŞLILARA HER AY HARÇLIK, MEMURA İZİN, BU HABERDE YOK YOK
TORBA TEKLİFİ'NİN İLK BEŞ MADDESİ KABUL EDİLDİ
YABANCI ÇALIŞTIRAN İŞVERENLER DİKKAT
SOSYAL HİZMETLERDEN YARARLANAN ÇOCUKLAR MERKEZİ SINAVLA İŞE GİRECEK
ENGELLİ MEMUR ADAYLARINDAN YENİ RAPOR İSTENMEYECEK
YENİ KEY LİSTESİ YAYIMLANDI
VAZİFE MALULU ERBAŞ VE ERLERİN SOSYAL GÜVENLİK HAKLARI NELERDİR?
SİGORTALININ HER YIL 5 GÜNLÜK PRİM KAYBI OLUYOR
BAĞ-KUR EMEKLİSİ DE İNTİBAK BEKLİYOR
HÜKUMETTEN 5 MİLYON KİŞİYE PRİM MÜJDESİ
BAKAN ÇELİK TORBA YASA ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ MECLİSTE KONUŞTU
NASIL MALULEN EMEKLİ OLABİLİRİM?
EMZİRME YARDIMINDAN KİMLER FAYDALANIR?
MESLEK KODU UYGULAMASI NE İŞE YARIYOR?
ÖZEL SAĞLIK KURULUŞLARINA İLİŞKİN LİSANS UYGULAMASI YÜRÜRLÜKTEN KALKTI
TEŞVİKTE EN ÇOK KAZANAN İL ŞANLIURFA
MALİYE BAKANI'NDAN AF AÇIKLAMASI
SGK GAZİLER İÇİN ÇALIŞMA GRUBU KURACAK
SGK MİLYONLARCA VATANDAŞA BİNLERCE TL BORÇ ÇIKARDI
TORBA YASADAN 40 YENİ MÜJDE DAHA CIKTI
TAŞERON İŞÇİ DÜZENLEMESİNDE SON DURUM
KAMU HASTANELERİ YABANCIYA VİP HİZMET DÖNEMİNİ BAŞLATTI
TÜRKİYE İSTİHDAMDA FARK OLUŞTURDU
ŞEHİR HASTANELERİNE 'UÇAK DÜŞEBİLİR' AYARI GELİYOR
ÖĞRENCİ OLMAYAN KIZ ÇOCUKLARI SAĞLIK YARDIMI ALMAYACAK
HASTANEYE RAPOR TAŞIMA DEVRİ BİTİYOR
ÇATIŞMADA YARALANAN ASKER 25 YIL SONRA EMEKLİ OLABİLDİ
SÜPER EMEKLİ ÇARE BEKLİYOR
SOSYAL GÜVENCESİ OLMAYAN ÜCRETLİ HASTALARIN TEDAVİ GİDERLERİNİN FATURALANDIRILMASI
İŞSİZLİK ORANI YÜZDE 9,7 İŞSİZLİK ORANI NE KADAR 2014
2014 TORBA YASASI'NDA SON DURUM
ÇALIŞMADAN EMEKLİ OLABİLİRSİNİZ!
TORBA AÇILIYOR
KADIN GİRİŞİMCİYE 100 BİN LİRA
PİYASADAKİ İŞ YERİ HEKİMİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI AÇIĞI GİDERİLDİ
SGK'DAN EZBER BOZAN GENELGE
ÇALIŞMADAN EMEKLİ OLMAK MÜMKÜN
MAAŞI OLMAYANA SAĞLIK DEVLETTEN
HERKESİN GÖZÜ TORBADA
İŞÇİNİN KENDİ İSTEĞİ İLE İŞTEN AYRILMASI VE KIDEM TAZMİNATININ TARAFINA ÖDENMESİNİ İSTEMESİ HAYAL OLUYOR
GLOBAL İŞ DÜNYASI EĞİTİMLERİ RAPORU 2013/4 YAYIMLANDI
YARIM MİLYON EV KADINI İŞ ARAMAYA BAŞLADI
ÇOCUKLARA DEVLET GÜVENCESİ
İNTİBAK ZAM'ANI
STAJYERLERİN DE SİGORTA VE MAAŞ HAKKI VAR
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MÜJDE! FARKLAR ÖDENECEK
EV HANIMLARI ÇALIŞMADAN EMEKLİ OLABİLECEK
İŞE GİRERKEN İŞÇİDEN ALINAN TEMİNAT SENEDİ GEÇERLİ MİDİR?
MUHASEBECİLER ODASI UYGULAMADA KARŞILANAN SORUNLARI SGK'YA İLETTİ
İŞÇİ ÜCRETLERİNDEN KESİLEN CEZA PARALARIYLA YÜRÜTÜLECEK PROJELER AÇIKLANDI
İŞ KAZASI VE MESLEK HASTALIĞI İLE HASTALIK SİGORTALISINDA İŞVEREN VE ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN SORUMLULUĞU
KÜRTAJ, SGK KAPSAMINA ALINIYOR
ÜNİVERSİTE HASTANELERİNDE PROFESÖRÜN MUAYENE BAŞINA ALACAĞI ÜCRETLER İKİ KATINA ÇIKTI
SGK EMZİRME ÖDENEĞİ İÇİN YAZILI TALEBİ KALDIRDI
KİMLİĞİ YANINDA OLMAYANA İLAÇ YOK
EMEKLİDEN SAHTE İMZAYLA DERNEĞE PARA KESİYORLAR
BAKANDAN ''TAŞERON'' AÇIKLAMASI
EMEKLİLERİN ZAM SEVİNCİ
EMEKLİ ZAMMINA MERKEZ GARANTİSİ
EMEKLİLERİN TEMMUZDA ALACAĞI ENFLASYON FARKI HESAPLANDI
EŞ VE ÇOCUKLARIN 2014 YILINDA ÖDEYECEKLERİ ZORUNLU GENEL SAĞLIK SİGORTASI PRİMİ
ÖZEL HASTANELERE DETAYLI FİŞ ZORUNLULUĞU GETİRİLDİ
SGK, KARŞIYAKA'NIN TFF GELİRLERİNE EL KOYDU
İŞ YERİ BİLDİRGESİ DE ARTIK İNTERNETTEN VERİLEBİLECEK
ASGARİ ÜCRETLE EMEKLİ OLANLARA 390 TL MAAŞ BAĞLANDI
SAĞLIK ÇALIŞANINA ÜNİVERSİTE ZAMMI
SGK TEBLİĞİYLE BİRLİKTE GELEN MUAYENE ÜCRETLERİNE BÜYÜK ZAM
ÖZEL HASTANELERE YENİ DÜZENLEME
31 MARTTA OKULLAR TATİL, MEMURLAR ÇALIŞACAK
MUHTAÇ, ENGELLİ VE YAŞLILIK AYLIĞINDA KAPSAM GENİŞLETİLDİ
ASGARİ ÜCRETLİ AÇ KALIYOR
SGK; SİGORTASIZ ÇALIŞTIRMA İHBARLARINA YETİŞEMİYORUZ
EVİ OLAN YAŞLILAR DA MUHTAÇLIK AYLIĞI ALACAK
EMEKLİ AYLIĞINDAN SGDP KESİLMEMESİ MÜMKÜN
SEÇİM SONRASINDA EMEKLİLERE ÖZEL DÜZENLEMELER BEKLENİYOR
NİSAN'DA MÜJDE YAĞMURU
EMEKLİNİN GELİRİNİ ARTIRACAK 3 FORMÜL
MİLYONLARIN KADERİNİ BELİRLEYECEK YASALAR
İŞ GÜVENLİĞİYLE İLGİLİ YENİ BİR YÜKÜMLÜLÜK DAHA BAŞLADI
EMEKLİ OLACAK MEMURUN İKRAMİYESİ ARTIYOR
ÖZEL HASTANELER RESMİ TATİLLERDE SGK'LIYA HİZMET VERMEYECEK
İSTİHDAMA TEŞVİK PAKETİ GELİYOR
TORBA YASADA SON GELİŞME
ŞAHIS ÖDEMELERİNDE SGK GERİ ADIM ATTI
EŞİ VEFAT EDEN KADINA SGK ŞOKU
2014 TORBA YASA'DA TAŞERON İŞÇİLERE YER VAR MI?
SGK'YA BAĞLI KAÇ MEMUR VE EMEKLİ VAR?
SGK'DA DEPREM BAŞLADI
RİSKLİ BİRİMLERE HİZMET VERENLER İÇİN ÖNEMLİ KARAR!
ESNAFIN GÖZÜ BU KANUNDA
MEMUR ZAMMI ÜÇ AY DA BUHARLAŞTI
KOSGEB KADINLARA UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ VERECEK
ACİL SERVİSTE YENİ DÖNEM, KIRMIZI IŞIK KRİTERİ GETİRİLDİ
TAŞERON İŞÇİYE ASIL İŞÇİ HAKLARI VERİLECEK
TORBA YASA ANAYASA MAHKEMESİ'NDE GÖRÜŞÜLECEK
MİLYONLARCA EMEKLİ İÇİN ÖNEMLİ GELİŞME
EMEKLİLERE ÖZEL ENFLASYON HESAPLAMASI OLACAK MI?
RİSKLİ BİRİMLERDEKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA EK ÖDEME
SGK'DA ÖNEMLİ DEĞİŞİKLİK
MAAŞINI ALAMAYAN ÇALIŞANLAR DEVLET GARANTİSİNDE
TAŞERON İŞÇİLERİN BEKLEDİĞİ YASA MECLİS'E GELİYOR
VERGİ BORÇLARI İÇİN SON TARİH 30 NİSAN
İŞSİZLİK FONUNDAN 254 BİN KİŞİYE 129 BİN LİRA
ÖĞRETMENE 363, POLİSE 409 LİRA ZAM UMUDU
GSS BORCU İÇİN YASAL DÜZENLEME GELİYOR
EMEKLİYE İKRAMİYE MÜJDESİ
EMEKLİLERİN ZAMMI NE ZAMAN, İŞTE SON GELİŞME
ÇALIŞMA BAKANI: TAŞERON SİSTEMİNDE TEKNİK ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
2,6 MİLYON KİŞİNİN GÖZÜ BAŞBAKAN ERDOĞAN'DA
GİRİŞİMCİYE 12 MİLYON TL TEŞVİK
MİLYONLARCA KİŞİ BU YASAYI BEKLİYOR
PROMOSYONDA MUTLU SON YAKIN
YURT DIŞINDAKİ TEDAVİLERDE SÜRE SINIRLAMASI KALKTI
ÖZEL SAĞLIK SİGORTASINDA YENİ DÜZENLEME
MİLYONLARCA ÇALIŞANA KÖTÜ HABER
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
18 YAŞINDAN KÜÇÜK EVLİ ÇOCUKLAR GSS PRİMİ ÖDEYECEK
PRİM BORCUNA YAPILANDIRMA
4 MİLYON KİŞİYE AF MÜJDESİ
SGK'LILARA VE BAĞ-KUR'LULARA YENİ DÜZENLEME
TORBA HAZIR
SSK VE BAĞ-KUR YETİMİNE EĞİTİM-ÖĞRETİM YARDIMI
DUL VE YETİM AYLIĞI ALANLARIN BİLMESİ GEREKENLER
GELİR TESTİNE GİR YÜKSEK PRİMDEN KURTUL
660 BİN TAŞERON İŞÇİYE GÜZEL HABER
MİLYONLARCA EMEKLİYE ZAM MÜJDESİ
4/C'LİLERLE İLGİLİ ÖNEMLİ KARAR
İNTİBAK EMEKLİLERİNE ZAM GELİYOR
İSTİHDAM BÜROSU DÖNEMİ BAŞLIYOR
BAKANDAN KIDEM TAZMİNATI AÇIKLAMASI
KIDEM'LE EMEKLİ AYLIĞI DÜŞER Mİ
EMEKLİLER 30 HAZİRAN'I BEKLİYOR
MEMURLAR, NEDEN EMEKLİLİK İÇİN 65 YAŞINI BEKLER?
ÇALIŞMA VE SOSYAL HAYATIMIZ SİL BAŞTAN
BAKAN AÇIKLADI, EMEKLİNİN CEZASI BİTİYOR
GÜNDELİKÇİYE SİGORTA
İŞKUR, ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİNDE DESTEK OLACAK
DOĞUM BORÇLANMASI NASIL YAPILIR
EMEKLİYE 1 MAAŞ FARK GELİYOR
SOSYAL GÜVENLİK PAKETİ İMZAYA AÇILDI
10 MİLYON KİŞİNİN BEKLEDİĞİ DÜZENLEME ÇIKIYOR
DUL VE YETİM AYLIĞI ALANLAR İÇİN CENAZE ÖDENEĞİ VERİLİR Mİ?
SGK'YA PRİM BORCU OLANLARA MÜJDE
EMEKLİLER BU HABERE DİKKAT
İŞÇİNİN GERİYE DÖNÜK DAVA AÇMA SÜRESİ BİR YILA İNİYOR
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU ANITKABİR'DE
KAMU GÖREVLİLERİNE FAZLA ÇALIŞMA YAPTIRILMAYACAK
EMEKLİLERE MAAŞ UYARISI
4/C'LİLERİN BEKLEDİĞİ MÜJDE GELDİ
600 BİN ÇALIŞANI İLGİLENDİREN TASARININ DETAYLARI BELLİ OLDU
SOSYAL GÜVENLİK AÇISINDAN MALULLÜK VE ENGELLİ OLMA
SGK'DAN TAKDİR EDİLECEK BİR UYGULAMA
EMEKLİLİK MÜJDESİNİ BİZ VERDİK
SOMA'DA KORKULAN OLUYOR, 3 GÜNLÜK MİLLİ YAS İLAN EDİLDİ
BAŞBAKAN SOMA'DAKİ ACI KAYBIN BİLANÇOSUNU AÇIKLADI
SGK, ÖLEN MADENCİLERİN AİLELERİNE BAĞLANACAK AYLIĞI AÇIKLADI
SGK, PRİM BORCUNU GECİKTİRENE GECİKME ZAMMI UYGULAYACAK
ŞİRKET ORTAKLARI SGK PRİMİ ÖDER Mİ?
SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YIPRANMA PAYI VERİLECEK
İŞSİZLİK ORANI AÇIKLANDI
SOMA MADEN FACİASI: ÖLÜ SAYISI 284
GÖZLER İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANINDA
1 YILDA 64 BİN ESNAF KAPANDI
115 MADENCİ KADROSU İÇİN 4 BİN BAŞVURU GELDİ
KÖMÜRE DE PATRONUNA DA ÖZEL YASA GELİYOR
MÜFETTİŞ, SORAR.. UZMAN, ÖNERİR.. SORUMLULUK İŞ YERİNİNDİR!
İKİ AYRI RAPORA GÖRE İŞTE MADENDE FACİAYA NEDEN OLAN EKSİKLİKLER
SİGORTALILARIN KENDİLERİNİ KURUMA BİLDİRMESİ ZORUNLU MUDUR?
RİSKLİ İŞ KOLLARINA TAŞERON YASAĞI GELİYOR
İŞTEN AYRILANLAR KAÇ GÜN SAĞLIKTAN YARARLANABİLİYOR?
GSS SAĞLIK AKTİVASYONU DA ARTIK E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILABİLECEK
MADENCİ YAKINLARINA HAZİRAN'DA MAAŞ
TAŞERON SİSTEMİNE DÜZENLEME GELİYOR
301 İŞÇİYE MEZAR OLAN MADENDE Kİ ''ENİŞTE'' DETAYI
SOMA'YA TAZMİNAT PAKETİ GELİYOR
MİLYONLARI HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMA
KADINLAR ÇALIŞMA HAYATINDAN ÇEKİLİYOR
TÜRKİYE İLE AZERBEYCAN ARASINDA KARŞILIKLI İSTİHDAM ANLAŞMASI ONAYLANDI
ACİL SERVİSLERDE BÜYÜK VURGUN
TÜM İŞ YERLERİNDE TAŞERON İŞÇİ ÇALIŞTIRMANIN ÖNÜ AÇILIYOR
SGK'NIN BUNLARI DA KARŞILADIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ?
GERİ İSTENEN EMEKLİ MAAŞI, ÖLÜM GETİRDİ
ÖLÜM MADENİNE 'OLUMLU' RAPORU VERENLERE SORUŞTURMA
DUL VE YETİM AYLIĞI ALANLAR İÇİN CENAZE ÖDENEĞİ VERİLİR Mİ?
İŞ KAZASI GEÇİRENİN HANGİ HAKLARI VAR?
TAŞERON İŞÇİLERİN ALDIĞI ÜCRET DAHA DA AZALACAK
SGK YÜZDE 25 PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİNİ GERİ ALMAYACAK
MALİYE BAKANI 4/C'Lİ PERSONELİN HAYALLERİNİ BİTİRDİ
ERDOĞAN'DAN MİLYONLARI İLGİLENDİREN TALİMATLAR
İŞÇİNİN PATRON KARŞISINDA HAKKINI ARAMASI ZORLAŞACAK
AÇLIK SINIRI 1.158 TL OLDU
KIZ ÇOCUĞUNA HEM ANNE HEM DE BABADAN AYLIK BAĞLANIR MI?
MÜJDE TORBASI...
BÜYÜK AF TEKLİFİ MECLİSE SUNULDU
KADIN SİGORTALININ DOĞUM BORÇLANMASI 3'E ÇIKIYOR
BAŞBAKAN ERDOĞAN 'EMEKLİLİK YAŞINI 50'YE DÜŞÜRÜYORUZ'
KAYIT DIŞI İSTİHDAM PATLADI
GURBETÇİLERE EMEKLİLİKTE YENİ HAKLAR GELİYOR
ÇAY TARLALARI KAÇAK İŞÇİLERE KALDI
TORBADA NE VAR NE YOK
ZAM %5'İ GEÇTİ
DEV AF PAKETİ MECLİS'TE
SGK KİMLERİN BORÇLARINI SİLİYOR
BAŞBAKAN'A 'TAŞERONLUK YAYGINLAŞMASIN' İTİRAZI
SENDİKALAR TAŞERONA KARŞI TEK YUMRUK OLDU
İŞSİZLİK MAAŞI ARTIYOR, YOKSULLARA İŞSİZLİK YARDIMI GELİYOR
VEFAT EDEN EMEKLİNİN HAK SAHİPLERİNE BÜYÜK KOLAYLIK
2 BİN 500 TL'LİK ASGARİ ÜCRET GELİYOR
EVLİLİKLERDE PARA MESELESİ BİTMİYOR
KADINLARA 6 YIL ERKEN EMEKLİLİK
GSS AFFI HAZIR
SİGORTASIZ ÇİFTÇİNİN KREDİ BORÇLARI SİLİNECEK
EMEKLİ GÜN SAYIYOR
SGK HASTA BİLGİLERİNİ SATMAK İÇİN YETKİ ALIYOR
HİZMET BORÇLANMASI ZAMLANIYOR
SOMA'DAN MADENCİYE BİR ŞOK DAHA
SERTİFİKALI İNŞAATÇI DÖNEMİ GELİYOR
7,5 MİLYON EMEKLİ 30 HAZİRAN'I BEKLİYOR
TORBA YASA GENİŞLETİLİYOR
2500 TL'LİK ASGARİ ÜCRET GELİYOR!
İNTİBAK KARARINA 19 GÜN KALDI
GURBETÇİ ERKEN EMEKLİ OLACAK
PAHALI İLAÇLARDA SEVİNDİREN GELİŞME
SATILIK HASTA BİLGİLERİ
BANKALAR, KREDİ İSTEYENLERİN BORDROSUNU SGK'YA BİLDİRECEK
YARGITAY'DAN EMSAL SGK KARARI!
1 TEMMUZ'DA ASGARİ ÜCRET 63TL ARTACAK
TORBA YASA BÜYÜYOR
DENETİME GİDEN İŞ MÜFETTİŞİ, İŞ KAZASI SONUCU HAYATINI KAYBETTİ
YAPILANDIRMA PAKETİNDE ÇİFTE MAAŞ MÜJDESİ
BAĞ-KUR'LUYA SİLME KOLAYLIĞI
SGK, HER İSTEDİĞİ BİLGİYE KOLAYCA ULAŞABİLECEK
İŞSİZLİK RAKAMLARI TEK HANEYE GERİLEDİ
BİNLERCE İŞSİZE NAKİT PARA YARDIMI
BAĞ-KUR ARTIK İSTEĞE BAĞLI
ER,ERBAŞ İLE TUTUKLU HÜKÜMLERİN EŞ VE ÇOCUKLARINA MÜJDE
HİZMET BORÇLANMASI YAPACAKLAR,HAZİRAN BİTMEDEN BAŞVURUN
OKULU BİTİREN ÇOCUKLAR ASGARİ GEÇİM İNDİRİMİNİ ETKİLEYECEK
İŞ KAZALARINA YOL AÇAN EN ÖNEMLİ NEDENLER
ASGARİ ÜCRET TEMMUZ DA ZAMLANACAK
TAŞERONUN ÜCRETİ NASIL DEĞİŞECEK
İNTİBAKTA SON VİRAJ
ÇALIŞAN KADINA YENİ HAKLAR GELİYOR
ASGARİ ÜCRET ZAMMI BELLİ OLDU
ÖLÜMLÜ TRAFİK KAZASI SONRASI SGK MASRAFLARI ÖDEMEDİ
EMEKLİYE İKRAMİYE!
İŞSİZE 'NAKİT' DESTEĞİ
SGK DİYALİZ TEDAVİLERİNİ KARŞILIYOR MU?
1 MİLYON KADINA BÜYÜK MÜJDE
MALÜLÜK AYLIĞI ALAN ÇALIŞIRSA AYLIĞI KESİLİR Mİ?
TORBA NEFES ALDIRACAK
BİLİRKİŞİ HEYETİ, YANGIN YÜZÜNDEN MADENE İNEMEDİ
KADINLARI İSYAN ETTİREN MEVZUAT
PRİM GÜNÜNÜ DOLDURANA YARGITAY'DAN SEVİNDİREN KARAR
İŞTEN ÇIKAN SİGORTALI NE ZAMANA KADAR İSTİRAHAT PARASI ALABİLİR?
ÇİFTÇİ VE ÖĞRENCİLER MÜJDE: AF GELİYOR!
EMEKLİNİN BORCU SİLİNİYOR
DEVLETTEN İŞÇİYE KIDEM HAKKI!
BİN 500 İŞÇİ SOKAĞA ÇIKTI
SOMA MADENCİLİK 34 SIRA BİRDEN YÜKSELDİ
İŞÇİLERİN TAZMİNATI GÜVENCE ALTINDA
600 BİN MEMUR EK ÖDEME SORUNU NEDENİYLE EMEKLİ OLAMIYOR
BAĞ-KUR'LUYA KÖTÜ HABER
İŞSİZLİK MAAŞINI KİMLER ALABİLİR, İŞSİZLİK MAAŞI NASIL ALINIR?
DEVLETTEN 24 MAAŞLIK ÇEYİZ PARASI
MEMURA YAZ TATİLİ ENGELİ
SGK BORÇLULAR LİSTESİNİ AÇIKLADI!
28 ŞUBAT MAĞDURLARININ UMUDU TORBA YASA
EMEKLİNİN BORCU BİTİYOR
BDDK 65'E YAKIN ÜCRET VE KOMİSYON PARALARINI KALDIRACAK
ENGELLİLERE İŞKUR'DAN İYİ HABER
41 MİLYARLIK VERGİ CEZASI AF KAPSAMI DIŞINDA KALACAK
EMEKLİLER BU AY ENFLASYON ZAMMI ALACAK