Bireysel Kullanıcı Paneli
> Yeni üye ol!
> Şifremi unuttum
> Detaylı Arama
 
 

Hakkımızda >   SGK Kurumsal Kimdir?Firma Profili ve Referanslar :


SGK Sosyal Güvenlik Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti. 2008 yılında İstanbul’da Mehmet Mert NAYİR ve Barış ERDEM tarafından kuruldu.

1998 ila 2009 yılları arasında Sosyal Sigortalar Kurumu emekli Baş iş müfettişi ve İstanbul Teftiş Kurulu Grup Başkanı Nusret NAYIR’a ait BİLGİ ÇÖZÜM Çalışma Hayatı ve İş Hukuku Müşavirliği olarak yapmış olduğu müşavirlik hizmetleri yapılan şirketlerin tümü şirketimize devredilmiştir.

Hala Sosyal Güvenlik Kurumu emekli Başmüfettişi ve İstanbul Teftiş Grup Başkanı Nusret NAYIR şirketimizin fahri Başkanı olarak bilgi ve deneyimlerini SGK Sosyal Güvenlik Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri ve Tic.Ltd.Şti. ile paylaşmakta olup şirketimiz bu yeni yüzüyle yapılanarak hizmetlerine devam etmektedir.

Bu yeni yapılanmadaki amaç sürekli olarak değişen Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Çalışma Hayatı Konularını danışmanlık hizmeti verilen firmalara yönelik daha anlaşılabilir ve uygulanabilir bir duruma getirerek uygulamadaki sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumsalı ayırt edici en büyük fark uygulamadaki hızlılıktır.

Sosyal Güvenlik Kurumsal ile çalışan işletmeler yasal mevzuat değişikliklerinden anında haberdar olmakta ve bu değişiklikleri sadece yazılı mevzuatta kalmayıp, uygulamasıyla birlikte hayata geçirebilmektedirler.

Bu da işletmelerin hızlı bir değişime ve doğruya götürmekte, hatayı sıfıra indirmektedir.

Ayrıca Sosyal Güvenlik Kurumsal tarafından hazırlanıp gönderilen e-bültenler ve bültenlere konu olan makaleler işletmelerin üstü kapatılan sorunlarına kesin çözüm olmaktadır.